High School Musical Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ.UMARIM BEĞENİRSİNİZ.İYİ EĞELENCELER.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Marianın şok açıklamalarıı

YazarMesaj
vanessa_zac
Üye
vanessa_zac

Marianın şok açıklamalarıı Empty
MesajKonu: Marianın şok açıklamalarıı   Marianın şok açıklamalarıı Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 4:45 am

KİMSE BİZİMLE UĞRAŞAMAZ!

Vanessa Hudgens'in erkek arkadaşı Zac Efron'un geçenlerde eski kız arkadaşı Maria çıkıp bir açıklama yapmıştı.İşte o açıklamalara Zac Efron'un verdiği cevap ama isterseniz ilk önce Maria'nın yaptığı açıklamayı hatırlayalım:
Maria: Zac benim eski erkek arkadaşım olabilir. Ama onu hala çok sevdiğimi dile getirmek istiyorum. Şu anda onun aklında her ne kadar Vanessa olsada bu bir daha barışamıyacağımız anlamına gelmez. Zaten o kızda ne buluyor anlamıyorum. Biliyorumki Zac o kızdan ayrılacak.
Bu sözlerin üzerine

Vanessa: Zac benim erkek arkadaşım ve birbirimizi seviyoruz. Onun ne dediği beni hiç mi hiç ilgilendirmez.
Zac Efron'da bu sözlere açıklama getirdi: Ben Vanessa ile çıkıyorum Maria ile değil. O benim kız arkadaşıma karışamaz. Bizimle kimse uğraşamaz uğraştırmam çünkü.Ben Vanessa'yı çok seviyorum. Ayrılma gibi bir niyetimizde yok dedi.
Marianın şok açıklamalarıı Marian-rivera-as-marimar

Marianın şok açıklamalarıı
1 sayfadaki 1 sayfası